Hasta Görüşleri

Berrin K

Uzun yıllardır düzenli kontrol ettirdiğim tiroid nodül ve meme kistlerim için Dr. Hakan Özdemir-Diason vazgeçilmezim. Doktor seçimlerimdeki en önemli etken GÜVEN duygusu ve sevgili doktoruma güvenerek keyifle gidiyorum.

Mete N

Hakan hocayı 2005 yılında tanıdım. Birkaç yerde ultrason çektirmeme rağmen, sol böbrekteki tümörü göremediler. Hakan hoca, bilgisi ve modern aletleriyle bu tümörü tespit etti ve ileri tetkikler ile de tümör iyice görüldü, ameliyatla alındı. 11 yıldır rahatım. Anlaşıldığı gibi, bugünki hayatımı Hakan hocaya borçluyum diyebilirim. Tanıdığım herkese, Hakan hocayı tavsiye ediyorum. Ultrason konusunda en mühim unsurların, işinin ehli bir doktor ve modern tıp aletleri olduğunu anladım. Teşekkürler Hakan hoca.

Ayşe K

İlginiz, titizliğinizin yanısıra güleryüzlü ve işinizde mükemmel olmanız, iyi bir doktor olmanızın en önemli unsurları.

Murat G

Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum lenflerimde ki şişlik nedeniyle gitmiştim.Teknolojiye önemsiyen radyolojideki en yeni cihazları hastalarının yararı için çekinmeden kliniğine getiren bu cihazlarla birlikte bilgi ve tecrübesiyle işini dört dörtlük yapan çok kıymetli bir hekim. Lenflerime kendisi bakmadan önce belki abartısız 2 ay içinde 20-30 kere bakılmıştı, ben de en son biopsi yaptırayım da bu meraktan kurtulayım, çünkü bazı dr lar da biopsi yaptır diyordu. İnterneten araştırma yaparken bu ismi buldum, ilk kez gidiyordum, birazda umutsuz ama içimden bir ses gitmemi söyledi ve gittim. Tavsiye üzerine gitmemiştim. İyiki de gitmişim. US çekiminde hem inceledi hem de aynı anda açıklamalarda bulundu, bu iletişim becerisi beni çok rahalattı. Lenflerim için merak etmememi, hiç korkulacak bir şey olmadığını ve ileri bir tetkike gerek olmadığını açıkladı. Bana daha öncede bazı dr lar biopsiye gerek yok diyorlardı ama bu dr farklıydı, çok güvenilir olabileceğini hissetmiştim ve doktorumuzun dediğini yaptım ve kendisi haklı çıktı, hiç bir şey yaptırmadım. BİOPSİDEN kurtuldum. Yukarıdaki mesleki becerilerinin yanına bir de güvenirlik ve güzel insanlığı eklenince hastaları için günümüzde az bulunan hekimlerden. ALLAH RAZI OLSUN SENDEN kıymetli hocam. Sekreter hanıma da çok teşekkür ederim, doktorumuzu çok iyi tanıtmıştı bana, tam dediği gibi bir doktormuş.Başarılarınızın devamını dilerim. Saygı ve hürmetlerimle.

Zeynep R

Dr Hakan Özdemir, dikkatli gözlemi sonucu yakın bir arkadaşımın hayatını kurtarmış olan, doğru tespitleriyle annemi gereksiz ameliyatlardan vazgeçiren, mesleğini hakkıyla yapan ve yücelten bir doktordur. Ona minnettarız..

Şükrü S

Yaklaşık iki ay önce gerçekleştirdiğiniz prostat biyopsimin aynen girişim öncesinde açıkladığınız gibi olması nedeniyle size teşekkür ederim. Son derece rahat ve konforlu bir süreç geçirdim. Bir meslektaşınız olarak girişim öncesi tarafıma verdiğiniz bilgilerin meslektaşınız olmayan kişiler için de son derece aydınlatıcı olduğunu düşünüyorum. Tekrar Teşekkür ederim.

Ahmet TE

Ben 33 seneden beri hekimlik yapmaktayım. 25 senedir de genel cerrahi uzmanı olarak görevimi sürdürmekteyim. Babamda prostat kanseri şikayetleri olduğu için rutin psa tetkilerini yaptırdığımda değerler normal sınırlar üzerinde tespit edildiği için, değerli bir ürolog arkadaşımız tarafından bana mültiparametrik prostat mr yapılması önerildi. Sonuç olarak grade 3 nodül saptandı. İşi sansa bırakmamak için eski konvansiyonel yöntem yerine mr füsion yöntemi kullanılarak dr hakan bey tarafından bana lokal anestezi altında nokta atışı yapılarak prostat biopsisi yapıldı. Herhangi rahatsız edici bir ağrı ve komplikasyonla karşılaşmadan biopsi sonlandırıldı. Aynı gün işime devam edebildim. Doktor hakan beye çok teşekkür ederim. Sanırım bundan böyle MR-Ultrason Füzyon yöntemi prostat kanseri tanısında altın standart olarak kabul edilecektir.

Turgut U

Ameliyatım öncesi biopsimi çok net ve doğru şekilde gerçekleştiren alanının en iyisi Diason Ultrasonografi Merkezi'ne en içten teşekkürler. İyi ki varsınız..

Lokman K

Yaklaşık 4 ay önce babama merkeziniz aracılığıyla prostat füzyon biyopsisi yapıldı. İşlem öncesinde detaylı bir şekilde bizleri bilgilendiren hekimimiz, devamında da konforlu bir şekilde süreci atlatmamız için destek sağladı. Kanser gibi bir hastalığın teşhis sürecine fazlaca tedirgin dahil olmamıza rağmen, motivasyonumuzu arttıran bir ekiple karşılaştık. Beraberinde işlemin Ankara'da sadece merkezinizde olması ve alanında başarılı bir hekim tarafından farklı illerdeki ücretlendirmeye nazaran çok daha uygun fiyatlarla sunulması bizlerin memnuniyetini arttırdı. İlgi ve alakanız için teşekkür ediyor, güleryüzlü ve kaliteli hizmet aldığımız merkezinizi herkese tavsiye ediyoruz.

Muhsin K

Prostat füzyon biyopsisi ile oldukça rahat ve emin bir biçimde prostat incelemelerimi tamamladığınız için teşekkür ederim. Ayrıca ilginiz ve içtenliğinizle de çok mutlu oldum. Başarılar diliyorum.

Uğur G

Prostat biyopsisi yapılması kararı verildiğinde ,yüksek kanama riski taşımam nedeniyle endişeliydim. En gelişmiş teknolojiyi  bilgi ve becerisiyle uygulayarak problemsiz bir şekilde prostat biyopsimi gerçekleştirdiği için Hakan Hocaya çok teşekkür ediyorum. İşlem sırasında ağrı duymadım.Sonra hemen aynı gün işime döndüm ve korktuğum kanama olmadı.

Ramazan U

DOKTORUNUZA GÜVEN DUYUNUZ
Erkeklerin çok hassas olduğu prostat kontrolü için tavsiye üzerine Prof.Dr.Hakan Özdemir’e gittim. Görüşmem sırasında bana ciddi bir güven verdi. Bu yaklaşım üzerine ben kararımı vermiştim. Haksız da değildim. Bir planlama yaparak işe başladı .Ultrason-MR ve biyopsi silsilesi içinde hata payını en aza indirmeyi amaçlarken süreci çok iyi kullandı. Biyopsi sırasında; ileri mühendislik ve yüksek teknoloji kullanımı yanında, radyolojik formasyonunu en üst düzeyde kullanarak beni rahatlattı. Her türlü şüpheden beni arındıran değerli doktorum ÖZDEMİR’e sonsuz teşekkürler .

Meral Ö

Hakan Beyden tiroid biopsisi için randevu aldığımda bu konuda çok fazla bir şey bilmiyordum. Hakan Bey biopsinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi verdi. Çok nazik ve yetkin bir doktor olarak biopsimi gerçekleştirdi. Hiçbir acı ve rahatsızlık duymadım. Ancak arkadaşlarım arayıp da geçmiş olsun çok acı verdi mi dediklerinde anladım ki bu iş yetkin doktorlar tarafından yapılmadığı takdirde çok acılı olabiliyor. Prof. Dr. Hakan Özdemir'e o acıyı bana yaşatmadan yaptığı biopsi için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Halise Ç

Hakan hocama tiroid biyopsisi için gittim. İğneyi batırırken biraz canım yandı. Heyecanlanmadım. Doktorumun eli hafifti, acı duymadım. Doktoruma teşekkür ederim. Doktorum çok güleryüzlü, ona teşekkür ederim.

Nilgün G

Bir hastanın hissetmesi gereken en önemli şey güvendir. İşte bu güvenle size geldim ve alanınızdaki başarınıza bir kere daha şahit oldum. Gülen yüzünüz, hastalarınıza verdiğiniz değer ve huzur veren ortamınız için size çok teşekkür ediyorum. İyi ki size gelmişim, iyi ki varsınız. Bu biz hastalar için çok büyük bir şanstır. İlgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunuyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Ferruh Ö

Yıllardır ultrason ile ilgili her ihtiyacımda uluslar arası düzeyde kaliteli, güvenilir ve hastaya en insani yaklaşımı gösteren Prof. Dr. Hakan Özdemir'e ve Diason çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Çevremde tüm tanıdıklarıma güven rahatlığı ile sizleri tavsiye ediyorum.

Ayça T

Hakan Bey yetkinliği, iletişimi ve titizliği ile güven veriyor. En konforlu ve güvenli şekilde kontrollerimi gerçekleştirdiğim için herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.

Enver E

Yaklaşık 15 yıllık prostat hastasıyım. Muhtelif özel ve resmi sağlık kuruluşlarında 4 kez iğne biyopsisi oldum. Bunun ilk üçü çok olumsuz şartlarda ve sıkıntı oldu. Bir keresinde enfeksiyon sonucu günlerce hastanede kaldım ve tabiri caizse ölümden döndüm. Son iğne biyopsisini Prof. Dr. Hakan ÖZDEMİR hocam çok iyi şartlarda ve hijyenik bir ortamda bizzat yaptı ve Neoplastik olmayan prostat dokuları tanısı konuldu. Hakan hocamın gerek biyopsi işlemi öncesi, gerek işlem sırasında ve gerekse işlem sonrası hem işini çok iyi bilen bir hekim ve tıp adamı ve hem de çok iyi bir insan ve dost yaklaşımını hiç unutmayacağım. Hocam çok sağol, rabbim sizin gibi değerli insanların eksikliğini göstermesin inşallah...

Asuman T

Doktorumuzun önerisiyle gittiğimiz Prof. Dr. Hakan Özdemir hocamızdan son derece huzurlu ve memnun ayrıldık. Görüşleriyle bizi o kadar aydınlattı ve rahatlattı ki biyopsi sonucu beklemeye gerek kalmadan içimiz rahatladı. Elinin hafifliği hastaya ilgili ve kibar davranışı, hasta yakınlarına ilgisiyle bizi kendine hayran bıraktı. Biyopsi sonucunu 24 saatte bize ulaştırdı. Herşey için tekrar teşekkür ederiz.

Selma D

Yaklaşık 4 yıldır Hakan Hocam tarafından tiroid nodül takibi yaptırıyorum. Hastaya olan yaklaşımı, motivasyonu mükemmel. Şimdi daha kapsamlı ve donanımlı yeni bir cihaz getirmiş, hasta olarak bu yeni cihaz bizlere hayırlı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim. Selam ve saygılarımla...

Necip E

Yaklaşık beş senedir PSA değerlerim yüksek çıkmakta ve bu durum, prostat kanseri vakalarının dünya genelinde artışı nedeniyle, sürekli kaygı duymama neden olmaktaydı. Diason Ultrasonografi Merkezinde Prof. Dr. Hakan Özdemir tarafından iki gün önce gerçekleştirilen Prostat Füzyon Biyopsisinin temiz çıkması sayesinde bu kaygıdan kurtuldum. Prof. Özdemir'in en ileri teknoloji Füzyon Tekniği ile gerçekleştirdiği son derece başarılı biyopsi sonrasında hiçbir şikayetim olmadığı gibi, aynı gün normal hayatıma döndüm. Müdahale süresince üstün mesleki yeteneklerine şahit olduğum Prof. Özdemir'in içten ilgisine müteşekkirim

Ali T

40 yaş üzerinde olmam nedeni ile rutin prostat açısından yapılan muayene ve görüntüleme kontrollerimde prostat kanseri açısından şüpheli bulgular saptandı. Hem hasta hem bir hekim olarak doğru tanı benim için çok önemliydi. Doğru tanı için doku biyopsisinin yapılması gerekliliği açıkça görülmekle birlikte, bunun nasıl ve ne yöntemle yapılacağı bende endişe yaratmadı değil. Doku biyopsisi için prostat füzyon biyopsisinin en doğru tanıyı verme açısından doğru merkezde yapılacak olması kafamdaki soru işaretlerini büyük ölçüde ortadan kaldırmıştı. Biyopsi yöntemi ve işlem sırasındaki oluşabilecek riskler hakkında verilen bilgi sonrası işlemin herhangi bir ağrı ve kanama oluşturmadan yapılmış olması ve işlemden hemen sonra günlük iş yoğunluğuna dönebilmiş olmam nedeni ile Hakan Hocama çok teşekkür ediyorum. Biyopsi sonucunun kanser bulgusu içermemesi ve bu sonucun yapılan hassas biyopsi yöntemine bağlı olduğunu bilmek beni ayrıca rahatlatmıştı.

Muammer Ö

Bilge bir doktor en iyi ilacın '' İlgi ve Sevgi'' olduğunu söylemiş. Başka biri de sormuş: Ya işe yaramazsa ? Bilge Doktor gülümsemiş ve şöyle yanıt vermiş: o zaman dozu arttırın."  Kendimizi çıkmazda hissederken hayatın ışığını kendisinin yardımıyla yeniden görebildik. Doktor Bey'le tanıştığımızda moral seviyemiz sıfırdı. O, hastasına verdiği değer ve ilgi ve hürmet ile teşhisini tam onikiden vuran işinin ehli bilge bir Doktor ve aynı zamanda mükemmel bir insan. Eğer gerçekten kendinizi seviyor, yaşamaya değer veriyorsanız,  Ankara'nın en profesyonel Doktoru Hakan Özdemir 'i tercih etmelisiniz. Babam için yaptığınız herşeye minnettarız. Allah sizden razı olsun Hakan Hocam

Metin K

Babamın Prostat Kanseri olabileceği ihtimali doğduğunda nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda araştırmalara başladık. İnsan bu durumda olduğunda çok şey duyuyor, bazen kafası karışıyor, hangisi doğru bilemiyor. Biz çok şanslıydık, doktorumuz bize böyle bir yöntem olduğundan bahsetti. Bu yöntemle babamda 3 kitlenin varlığı, yerleri, hatta kaçıncı derecede hepsinin tespiti yarım saatlik bir operasyonla, güven içinde yapıldı ve o karanlık yolumuz aydınlandı. Güler yüzünüz için, bize verdiğiniz güven için, emeğiniz için sonsuz teşekkürler. Bu ülkenin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var. İyi ki varsınız Hakan Hocam. Sevgiler.

Sema Y

Oğlumuz cok küçüktü, 3 aylıktı hocamıza ilk gittiğimizde... Anlayışı, güleryüzü, empati yapabilen kişiliği ile bizlerin gönlünde taht kurdu. Oğlumuz şu an 1.5 yaşında ve uslu uslu oturarak doktor abisi ile birlikte ultrasonuna bakıyor. Kendisine buradan da teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hülya Ö

Alanınızda mükemmel olmanız, ilginiz ve titizliğinizin yanı sıra güler yüzünüz ve hasta bilgilendirme konusundaki profesyonelliğiniz iyi bir doktor olmanızın en önemli unsurları.

Metin A

Kanser korkusu ve şüphesiyle gittiğim muayenehanesinden rahatlamış olarak çıktım. Bu süreçte hiç bir sorumu yanıtsız bırakmayan Hakan Hocam beni çok iyi yönlendirdi ve bilinçlendirdi. İstanbul'da oturmama rağmen bütün kontrollerimi gidip kendisine yaptırıyorum. Bu devirde güvenilir doktor bulabilmek çok kolay değil, hepsi sizi ameliyat edip para koparmanın peşinde. İyi ki Hakan Hoca gibi işini hakkıyla yapan doktorlar da var da sağlığımızı emanet edebiliyoruz. Teşekkürler Hakan Hocam.

Basri A

Bolu'daki üroloji doktorum Prostat Füzyon Biopsi için Dr. Hakan Özdemir'i önerdi. Prostat biyopsimi Hakan Hocama yaptırdım. Biyopsim çok başarılı geçti. Hakan hocamın ilgisi, alakası, hastaya olan yakınlığı beni çok mutlu etti..sevgi ve saygılar dilerim.

Fahrettin İ

Tiroid ultrasonu için birçok Radyoloji Merkezlerini dolaştım. Gerçekten Prof. Dr. Hakan Özdemir gibi detaylı araştırma yapan doktor görmedim

Feyza O

Uzun yıllardır Hakan Hoca'nın takibinde olan oğlumun ameliyata gerek kalmadan tiroidi takip ediliyor. İlgi ve alakası ile içimiz çok rahat

Yüksel Ö

Güler yüzünüzle göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve hastalarınıza bıkıp usanmadan vermiş olduğunuz bigilendirmeye çok teşekkür ederim. Sizi tanımadan böyle bir prostat biyopsi yöntemi olduğunu bilmiyordum. Prostat Füzyon Biyopsi müthiş bir yöntem. İyi ki sizi tanımışım. Bu konuda soru işareti olan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Bahadır N

2005 yılından bu yana tanıdığım Hakan Hoca, üstün bilgi ve tecrübesinin yanı sıra, güler yüzlü, nazik ve insana güven aşılayan kişiliğiyle de çok üst düzey bir doktordur. Son teknoloji cihazlarıyla ve bilgisiyle, başka yerlerde görülemeyen bir böbrek tümörünü tespit edip, babamın hayatını kurtarmıştır. Aynı şekilde benim de sol böbreğimde bulunan, daha önce görülemeyen kistleri kolayca tespit etmiş ve tedavisinde yardımcı olmuştur. Ona ne kadar teşekkür etsek az. Teşekkürler Hakan Hocam.

Recep T

Sayın profesör doktor Önder Kayagil hocamın tavsiyesi üzerine gelmiş olduğum sayın Hakan Özdemir hocanın muayenehanesinde ilk geldiğim günde sıcak duygularla karşılandık ve bu ilgi ayrıldığımız ana kadar devam etti. Sayın Hakan hocanın samimi yaklaşım tarzı bize öncelik güven verdi. Hakan hocam Prostat Füzyon Biyopsi işlemini çok rahat ve hiç bir sıkıntı ve acı duymadan ekibi ile tamamladı. İşlem sonrası yakın ilgi göstermesi ayrıca bana güven verdi. Bu sıcak davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyor, sağlıklar diliyorum.

Selçuk Y

Prostat Füzyon Biyopsi için Prof.Dr.Hakan Özdemir'e Muğla'dan geldim. İlgisine, çalışanlarına çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Levent K

Ankara’da çok değerli bir Üroloji doktorun bir konferansta Hakan hocanın prostat füzyon biyopsi sunumunu dinledikten sonra bana önermesi ile Hakan hoca ile tanıştım. İlk günden itibaren tüm ayrıntıları ile ne yapacağını anlatması, başından sonuna kadar yaptığı işte ki samimiyeti takdire şayan bir durumdu. Çok teşekkürler Hakan hocam.

Yusuf T

Hakan hocama Prostat Füzyon Biopsisi yaptırdım. Toplam 20-25 dakika sürdü. Herhangi bir acı hissetmedim. 20-25 dakika dinlendikten sonra normala döndüm. Teşekkürler

Hayrettin D

Babamın prostatı için, yeni teknoloji olan Prostat Füzyon Biyopsisini, alanında son derece uzman, güler yüzlü doktorumuz Prof.Dr. Hakan Özdemir hocamıza sorunsuz bir şekilde yaptırdık. Bize güven veren yaklaşımları ve tarafımıza gösterdikleri yakın ilgiden dolayı doktorumuza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Nazire Ö

Tıbbı yönden hekim seçici bir kişi olarak Hakan hoca gerek bilgisi gerekse insancıl davranışları nedeniyle, ultrason ve renkli Doppler ultrason incelemeleri için her zaman kendim ve yakınlarım için tercih ettiğim bir hekimdir. Kendisine ve Diason ekibine titizlik ve davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

Necdet C

Prostat Füzyon Biyopsisi için Hakan hocama geldim. Biyopsi sırasında hiç bir ağrı hissettirmeden müdahalemi yaptı. Çok güvenli ve rahat bir işlem olduğu için tavsiye ederim.

Yüksel P

Hakan hocama füzyon yöntemi ile prostat biyopsisi yaptırdım. Hiç bir ağrı ve sıkıntı yaşamadan başarışı bir şekilde tamamlandı. Özellikle istenen bölgeden parça alımını sağlayan bu sistemi güvenilir, hassas ve konforlu bir işlem olduğu için öneriyorum. Ayrıca Hakan hocamın içten ve güven verici yaklaşımı nedeniyle kendisine teşekkür ederim.

Alpkuran E

Hakan Hocam tarafından yapılan en son sistem Prostat Füzyon Biyopsi yöntemi sayesinde kuşku duymadan ve acı hissetmeden prostat biyopsim yapıldı. Büyük bir huzurla hocamın merkezinden ayrılmanın mutluluğunu yaşadım. İyi ki varsınız Hakan Hocam, başarılarınızın devamını dilerim.

İlyas B

Prostat ile ilgili kan testimde PSA'da yükselme olmuştu. Detaylı, garantili bir biyopsi yaptırmak istiyordum. Hakan hocamı TV kanalında gördüm ve izledim. Prostat Füzyon Biyopsi bana güvenilir geldi. Hakan Hocamı izledikten sonra yaptırmaya karar verdim. Antalya'dan Ankara'ya geldim. Hakan Hocam ile tanıştım. Kendisi pozitif bir insandı ve güvenebileceğimi hissettim. Bütün bilgileri detaylı olarak bana anlattı. Ben de Prostat Füzyon Biyopsimi yaptırdım. Gayet memnunum, hiç bir ağrım olmadı, gerek biyopsi sırasında, gerekse sonrasında. Hakan Hocama çok teşekkür ederim mesleğindeki başarısından dolayı.

Özen T

Hayatta tek problemim PSA'mın yüksek olması. İdrar ile ilgili tüm değerlerim normal. 2000 yılında bir muayenede PSA'mın 6 düzeyinde olduğu ortaya çıktı. Son birkaç yıldır 8 seviyesinde. GATA'da 2012 ve 2013 de biyopsi yapıldı. Çok çile çektim. Üçüncü biyopsinin yapılması zorunluluğu ortaya çıkınca GATA’daki doktoruma bunu üçüncü kez göze alamayacağımı, emekli olunca namaza başladığımı, gaz kaçırma riskinin devamlı olduğunu söyledim. O da bu işin çok kolay ve zahmetsiz olarak Türkiye’de birkaç yerde yapıldığından söz etti. Bunu duyunca çok sevindim, canım o kadar da tatlı değil ama. Bana Prostat Füzyon Biyopsi ile ilgili Hakan Özdemir hocadan söz etti. Doktorumdan Allah razı olsun, hiç sıkıntı çekmedim. Bir de şunu söylediler; klasik yöntemle yapılan biyopsilerde hastalıklı parçanın gözden ve aletten kaçma ihtimali varmış. Ama son yöntemle yapılan Prostat Füzyon Biyopsilerde var olan her şey net olarak görünürmüş ve saptanabilirmiş. Tabii bu da işin başka boyutu. Ben bu yazıyı biyopsiden hemen sonra yazıyorum. Sonuç ertesi gün çıkacakmış. Şimdi dört gözle ve sabırla hayırlı bir sonuç bekliyorum. Biyopsimi ben hiç duymadan, adeta ne olduğunu anlamadan, tereyağından kıl çeker gibi gerçekleştiren Hakan Özdemir Hocama teşekkür ederim. Allah uzun ve sağlıklı ömür versin. Daha nice hastaların duasına ve minnetine sebep olur inşallah.

Kerem E

Prostat füzyon biyopsi için doktorumuz Hakan Özdemir hocamızı önerdi.Biz de Hakan hocamıza gelerek biyopsimizi yaptırdık. Doğru zamanda doğru yere geldiğimi görünce bize öneren doktoruma teşekkürlerimi bir borç bilirim. Çünkü Hakan hocamın yakın ilgisi ve deneyimi sayesinde içimdeki tüm kuşkuları attım.

Şaban K

Prostat füzyon biyopsi için merkezinizde tarafıma biyopsi alma girişimi esnasında ve sonrasında gösterilen yakın ilgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Biyopsi esnasında ve sonrasında hiç bir ağrı hissetmediğim için de mutluyum. Merkezinizden ayrıldığımdan itibaren de benim sağlık durumumu arayıp sorarak bir sıkıntımın olup olmadığını sormanıza da memnun oldum. Rahatsızlığımın şifa sürecinde bana yardımcı olduğunuz için başta Sayın Prof.Dr Hakan ÖZDEMİR ve ekibine çok ama çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Ali E

Hakan Bey'le tanışmayı kendi adıma büyük şanş olarak görüyorum. Öncelikle güler yüzü, hastayı rahatlatan açıklayıcı anlatımı ve yaklaşımı biz hastalar için çok değerli. Bugün Prostat Füzyon Biyopsimi başarıyla yaptı. İzmir'den geldiğime değdi diyorum. İçimiz rahat ve huzurla buradan ayrılacağız. Başta Hakan Bey olmak üzere beraberindeki tüm ekibe tekrar tekrar teşekkürler.

Altan Y

Diason Ultrasonografi Tanı Merkezi, Ankara'da ultrason konusunda en son teknoloji ile çalışan, kendi konusunda çok başarılı olan Prof.Dr.Hakan Özdemir tarafından yönetilmektedir. Sıhhatim için çok memnun kaldığım Diason Ultrasonografi Merkezi'ni herkese tavsiye ederim.

Fikret B

Sn.Prof.Dr.Hakan Özdemir Bey'e prostat kanseri ön tanısı ile geldim. MR-Ultrason Füzyon Biopsi yöntemi ile prostat biyopsim yapıldu. Sedasyon ve lokal anestezi uygulandı ve hiçbir şey duymadım. Operasyondan çok memnun kaldım. Hocamın ve Anestezi Doktorumun ellerine sağlık. Teşekkür ederim. Hakan Hocamın uyguladığı Prostat Füzyon Biyopsi Yöntemini ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Osman A

Rahatsızlığım dolayısı ile Mersin'den Ankara'ya geldim. Tavsiye üzerine Hakan Özdemir hoca ile tanıştık. Hakan Özdemir hocamın uyguladığı Prostat Füzyon Biyopsi işleminden çok memnun kaldım. İyi ki böyle merkezler var, iyi ki kendini bu alanlarda geliştirmiş çok değerli doktorumuz var. Hakan Özdemir hocama sonsuz teşekkürler. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca muayenehanesinde gördüğüm ilgiye de çok teşekkür ederim.

Sükür B

Ankara'da Prostat Füzyon Biyopsi işlemini yapan Prof.Dr.Hakan Özdemir bizlerle gayet iyi ilgilendi. İşlem öncesinde tatmin edici şekilde bilgilendirdi. Açıkçası işlem öncesi görüşme için ücret talep edilmemesi hastalar adına güzel bir durum . Benim gibi orta seviye geliri olan insanlar için maliyetli bir uygulama, ancak faydalı bir işlem. Prostat Füzyon Biyopsi işlemi kısa sürüyor. 1 saat sonra normal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Devlette de olması gereken bir uygulama. Bu işi yapabilecek hekimlerin aynı işlemi devlet hastanelerinde de yapabilmeleri sağlanmalıdır. 3 günde muayene, operasyon ve patoloji sonucunun belli olması psikolojik açıdan çok güzel bir durum. Prostat kanseri şüphesi olup maliyetini karşılayabilecek herkese Prostat Füzyon Biyopsi yöntemini öneririm. Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Aykut C

Hepimiz için sağlık ne kadar önemli, insanın başına hastalıklar gelince bunun değerini çok daha iyi anlıyoruz. Ama yaşamın içinde maalesef istemeden birçok sağlık problemiyle de karsı karsıya gelebiliyoruz. Şükürler olsun ki ülkemizde sizin gibi değerli ve kıymetli hocalar var. Sevgili hocam ürolog Prof.Dr. Lütfi Tunç'un muayenesinde şüphe duyması ve daha sonrasında MR çekiminin sonucunda da hocamın ve sizin öngörünüzle biyopsi alınmasına karar verildi. Prostat Füzyon Biyopsi işlemi sizin tarafınızdan gerçekleştirildi. Hastalar öncelikle güler yüz ve güven hissetmek isterler. Değerli hocam Prof.Dr Hakan Özdemir, çok detaylı olarak MR üzerinden, ekrandan operasyonu nasıl yapılacağını o kadar güzel ve detaylı anlattı ki neredeyse "hocam hemen al da şu işi bitirelim" diyecektim. Hünerli elleriyle hiçbir acı hissettirmeden 2 gün sonra biyopsim alındı. Üstelik geliştirdiği FÜZYON biyopsi yöntemiyle, nokta atışıyla bunu yapması , güvenimi daha da arttırdı. Atam boşuna dememiş beni Türk hekimlerine emanet edin diye. Gurur duydum senle bir kez daha, ellerine sağlık değerli hocam. Şükürler olsun ki patolojiden de çok seri şekilde olumlu raporum geldi. Kimse hastalanmasın temennim bu, ama insanız başımıza gelebilir. Ürolojide dünya markası Prof.Dr. Lütfi Tunç ve Prostat Füzyon Biopside Prof.Dr.HAKAN ÖZDEMİR hocam, tek ve güven veren adreslerdir. Ellerine sağlık tekrar

Abdullah B

Prostat füzyon biyopsi için Hakan Özdemir hocama geldim. Çok memnun kaldım. Gerçekten inanılmaz, harika bir doktor. Başarılarının devamını dilerim. Çok teşekkürler Hakan hocam.

Recep Ç

Başarılı bir prostat füzyon biopsi operasyonu geçirdim. Sayın Professör Doktor Hakan Özdemir ve yardımcısı oldukça iyi ilgilendi. Çok samimi ve sempatik olduklarını söyleyebilirim. Bu ilgiden dolayı Hakan hocaya ve diğer ilgililere çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim .

Ali Ö

Professör Doktor Hakan Özdemir hocaya çok teşekkürler. Prostat füzyon biyopsi konusundaki yeni uygulaması mükemmel.

Mustafa D

Gerçekten çok iyi karşılandık ve çok başarılı bir prostat füzyon biyopsi işlemi yapıldı. Babam çok memnun kaldı, hiçbir şey hissetmedi. Hakan hocamın televizyon ve internet programlarında söylediği gibi çok kısa sürdü. Prof.Dr. Hakan Özdemir hocama çok teşekkürler güleryüzlü hizmeti ve karşılaması için. Çalışan personeline de teşekkür ederiz.

Ertuğrul A

Üroloji uzmanı sayın Prof.Dr. Lütfü Tunç’un yönlendirmesi ile sayın Prof.Dr. Hakan Özdemir’in başında olduğu DİASON ULTRASONOGRAFİ MERKEZİ'nde PROSTAT FÜZYON BİYOPSİ işlemi yapıldı. Sonuçlar temiz çıktı. Operasyon öncesi Hakan hocam beni uzun süre bilgilendirdi. Operasyondan sonra aynı gün araç kullanımı dışında tüm faaliyetlerime devam ettim. Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

Fatoş K

10 seneyi aşkın süredir tiroid nodül ve abdomen ultrason takibini yaptırdığım değerli Hakan Özdemir hocam sayesinde kendimi güvende, sağlıklı ve huzurlu hissediyorum. Kendisine minnettarım, mesleki başarılarının devamını diliyorum.

Semih E

21.10.2017 tarihinde Hakan Özdemir hocam tarafından bana prostat füzyon biyopsisi yapıldı. Birinci biyopsimin yapılışı sırasında ve sonrasında yaşadığım sıkıntıların hiçbirini Hakan hocamın tecrübesi ve yakın ilgisi sayesinde ikinci biyopsimde yaşamadım. Bundan dolayı hocama teşekkür ediyorum. Bu arada hocanın yardımcısı Aynur Hanım'ın biyopsi öncesi ve sonrasındaki yakın ilgisi ve durumum hakkında sürekli bilgi edinmesi bu güne kadar hiç rastlamadığım bir durumdu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Serif T

Prostat füzyon biyopsi içim Hatay'dan geldim. 25 Ekim 2017 tarihinde biyopsimi yaptırdım. Hakan Özdemir hocamdan çok memnun kaldım. Hiç birşey hissetmedim, çok rahat oldu prostat füzyon biopsim.

Ayla D

Sevgili doktorum iyi ki varsınız. Doğru teşhislerinizle size güven duyarak yıllarca yaptığınız takibileriniz için teşekkür ederim Hakan Özdemir hocam. Başarılarınızın devamını diliyorum, saygılarımla.

Şenol V

Prof. Hakan Özdemir hocamı uzun araştırmalar sonucu buldum. İyi ki de bulmuşum. İlk görüşmede çok aydınlatıcı bilgiler verdi. Tavrı bir doktordan ziyade bir abi şevkat ve samimiyetindeydi. İşini çok titizlikle yapıyor, hastasını çok rahatlatıyor. Eli çok iyi ve aletleri de son teknoloji. Hakan Özdemir hocaya gönül rahatllığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Ömer K

Öncelikle Hakan Özdemir hocamıza göstermiş olduğu yakınlıktan ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yapmış olduğu Prostat Füzyon Biyopsi ve ultrasondan çok memnun kaldık, bizi rahatlattı. Antalyalı olarak hocamızla gurur duyuyoruz. Selam ve sevgiler.

Muammer U

Sayın Hakan Özdemir hocama Prostat Füzyon Biyopsi için geldim. Yakın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım, ayrıca ağrı hissetmedim. Ellerinize sağlık Hakan hocam.

Mehmet H

Uyutularak yapılan Prostat Füzyon Biyopsi işlemi çok rahat ve kolay geçti. Kendimi çok iyi hissediyorum. Sayın Prof.Dr.Hakan Özdemir ve ekibine çok teşekkürler, sevgiler.

Fatma & Selim A

Ultrason tetkiklerimizi uzun yıllardır yapan Prof.Dr.Hakan Özdemir hocamız, işini yaparken gösterdiği titizliğin yanısıra yaptığımız kısa sohbetler sırasında da tıp içeriği olan birçok konuda bizi aydınlattığı için kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Nesim Y

Sayın Prof.Dr.Hakan Özdemir'e Prostat Füzyon Biyopsi için geldim. Muayenehaneye girişimden ayrılana kadar gösterilen ilgi ve güleryüz için teşekkürler. Ayrıca biyopsi esnasında ve sonrasında hiç şikayetim olmadı. İyi ki varsınız Hakan Hocam.

Halil I

Prof.Dr. Hakan Özdemir'e Prostat Füzyon Biyopsi için geldim, çok memnun kaldım. İlgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Tüm ekip arkadaşları ile birlikte çok güzel ilgilendiler. Hepsine teşekkür ederim. Umarım sonuçlar da iyi çıkar.

Cengiz K

Prof.Dr.Hakan Özdemir'e yeterli ve detaylı açıklamaları nedeniyle Prostat Füzyon Biyopsi için güven duyarak geliyorsunuz. Anlatılan herşey saat gibi tıkır tıkır işliyor. Ne zaman uyuyup, ne zaman uyandığınızı anlamıyorsunuz. Prostat biyopsisi için hocamıza gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

Hasan D

Kıbrıs'dan prostat füzyon biyopsi için geldim. Prof.Dr. Hakan Özdemir hocamın hoş karşılaması, moral vermesi bizi çok mutlu etti. Teşekkürler Hakan hocam iyi ki varsınız.

Mümin H

Prof.Dr. Hakan Özdemir hocama prostat füzyon biyopsi için geldim. Çok konforlu hizmet aldım. Hemen uyuyup uyandım. Çok memnun kaldım. Tüm ekip çok iyi ilgilendiler. Gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Bülent G

Sayın Prof.Dr.Hakan ÖZDEMİR hocam size ve sizinle tanışmama vesile olan Sayın Prof.Dr. Lütfü TUNÇ hocama çok teşekkür ederim. Diason Ultrasonografi Merkezi’nin sıcacık, güven veren ve içinizi rahatlatan ortamında geçen bilgilendirme toplantımızdan sonra biyopsimi yaptırmaya karar verdik. Biyopsi olmak için sabah yanınıza geldim ve beni sevgiyle karşılayıp yaklaşık 1 saat sonra sevgiyle uğurladınız. Sayın hocam önce hoş geldiniz diyor (arada hiçbir şey hatırlamıyorsunuz) sonra da geçmiş olsun, güle güle diyor. Yanınızdan ayrıldığımda prostat füzyon biyopsisi mi oldum, yoksa basit bir muayeneye mi gittim anlayamadım. Operasyon sonrasında da hiçbir rahatsızlığım ve şikayetim olmadı. Eğer benim gibi prostat biyopsisi olmanız gerekiyorsa ve tedirgin oluyorsanız Diason Ultrasonografi Merkezine uğrayın, hocamla tanışın ve hiçbir şey olmamış gibi hayatınıza devam edin. Siz ve ekibiniz harikasınız. Ellerinize sağlık. Tekrar tekrar teşekkürler.

Orhan K

Prof.Dr. Hakan Özdemir'e prostat füzyon biyopsi yaptırdık. Doktorluğu ve insanlığıyla muhteşem. Herşeyi anlatıyor, sorularınızı cevaplıyor. Güven duygusu ile ayrılıyorsunuz. İşlemimiz acısız, arısız ve konforlu bir şekilde yapıldı. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca klinikteki Aynur Hanım hastalara her konuda yardımcı oluyor. İl dışından geldiğimiz için kalacak yer konusunda bile yardımcı oldu. Tekrardan çok teşekkür ederiz.

Ömer D

Araştırmalarımızın sonucu prostat füzyon biyopsi için Prof.Dr.Hakan Özdemir hoca ile tanıştık. Sorularımıza verdiği cevaplar rahatlatıcı ve aydınlatıcı oldu. Ağrısız ve sancısız operasyondan çok memnun kaldık. Operasyondan sonra patoloji sonuçları ertesi gün elimize ulaştı. Sayın Prof.Dr.Hakan Özdemir'in kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Serdar B

Gördüğümüz yakın ilgi ve güleryüz için çok teşekkür ederiz. Kıymetli doktorumuzun tecrübeli ve hafif eliyle prostat biyopsi işlemimiz halledildi. Herşey gönlünüzce olsun.

Nafi G

Prostat sorunumuz dolayısıyla araştırmalarımız sonrasında HAKAN ÖZDEMİR hocamıza ulaştık. Prostat füzyon biyopsi işleminin nasıl olacağına dair tedirginliğimizi bizlere güleryüzü ile anlatarak rahatlattı. Çok kısa bir sürede acısız ve ağrısız bir şekilde biyopsi operasyonumuzu gerçekleştiren hocamıza çok teşekkür ederiz. Hiç düşünmeden hocamızı tercih edebilirsiniz .

İsmail Y

Prof.Dr.Hakan Özdemir hocamın ve çalışan sekreterin içten, samimi davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Mesleki başarısının yanısıra insana güven vermesi bizim için mutluluk vericidir. Prostat füzyon biyopsiden sonraki aşamada içten davranışları beni mutlu etti. Tekrar teşekkür ederim.

Adnan Ç

Prostat füzyon biyopsisi yaptırmak için araştırmalarımız sonunda ve doktorumuzun tavsiyesi sonrası Prof. Dr. Hakan Özdemir hocamıza ulaştık. Sorunumuz hakkında bize çok detaylı ve açıklayıcı bilgiler verdi. Ağrısız bir şekilde ve çok kısa bir sürede biyopsi işlemimizi gerçekleştirdi. Başından sonuna kadar hastasıyla çok yakından ilgilenen, güler yüzlü, çevresine pozitif enerji veren Hakan Hocama ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Şerafettin K

Gayet profesyonel bir şekilde Prostat Füzyon Biyopsi işlem yapılarak memnuniyet duymamızı sağlanmıştır. Güleryüz ve kalite birarada, teşekkürler.

İsmail Y

15 mart 2018 tarihinde merkezinize prostat füzyon biyopsisi yaptırmak için geldim. Prof.Dr.Hakan Özdemir hoca ilk karşılaştığımda sanki daha önceden tanıdığım bir abimmiş gibi çok sıcak ve samimi yaklaşımıyla bize güven verdi. Biyopsi yaklaşık 20 dk sürdü ve sonraki 25 dakika içinde de sokağa çıktım, evde kısa bir dinlenmeden sonra normal yaşama devam ettim. Hocama ve ekibine yaklaşımlarından ötürü teşekkür ederim

İsmail U

Prostat Füzyon biyopsi için Mardin'den geldim. İşlem sırasında sedasyon ile uyku verildiğinden dolayı hiç ağrı hissetmedim. Prof.Dr.Hakan Özdemir Hocama ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.